Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.
Elke dag verdient een glimlach
Elke dag verdient een glimlach

Meld je nu aan als vrijwilliger!

Aanmelden

Vrijwilliger worden

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Om spam tegen te gaan, dient u te bevestigen dat u geen robot bent.

Ervaringen

"Ik wil mensen graag op een gezellige manier iets bijleren" Lees gehele interview >
"Ik zei tegen de dokter: ‘Zal ik u eens een coronastoot geven?'" Lees gehele interview >
"Door hem wil ik weer 100 worden" Lees gehele interview >
"Er komen elke dag nog nieuwe deelnemers bij" Lees gehele interview >
"Ik zeg altijd: Eens UVV’ster, altijd UVV’ster" Lees gehele interview >
"Elke maandagmorgen was het feest, dan zaten er wel honderd mensen in de zaal" Lees gehele interview >

Nieuws

Team

Frank van der Meijden

Frank van der Meijden

Directeur

frank@uvvrotterdam.nl

Kristel Vaarties

Kristel Vaarties

Kwaliteitsmedewerker

kristel@uvvrotterdam.nl

Irene de Kruijf

Irene de Kruijf

Consulent DigiMaatje

irene@uvvrotterdam.nl

Lydia Linger

Lydia Linger

Consulent Huisbezoek

lydia@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis

Ellen Pannevis

Consulent Instellingen

ellen@uvvrotterdam.nl

Ikram Hayoun

Ikram Hayoun

Consulent Kluscontact

ikram@uvvrotterdam.nl

Richantely Burleson

Richantely Burleson

Consulent Huisbezoek

richantely@uvvrotterdam.nl

Milou Seker

Milou Seker

Consulent Huisbezoek

milou@uvvrotterdam.nl

Rosanne Geljon

Rosanne Geljon

Consulent Boodschappenservice

rosanne@uvvrotterdam.nl

Deborah van Unen

Deborah van Unen

Consulent Rotterdamse Helden

deborah@uvvrotterdam.nl

Natasja Borgdorff

Natasja Borgdorff

Consulent Rotterdamse Helden

natasja@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok

Monique de Kok

Administratief / Secretarieel medewerker

monique@uvvrotterdam.nl

Lidy de Lange

Lidy de Lange

Administratief / Secretarieel medewerker

lidy@uvvrotterdam.nl

Kjell Koopman

Kjell Koopman

Consulent Rotterdamse Helden

kjell@uvvrotterdam.nl

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief