Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.
Elke dag verdient een glimlach
Elke dag verdient een glimlach

Meld je nu aan als vrijwilliger!

Aanmelden

Vrijwilliger worden

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Om spam tegen te gaan, dient u te bevestigen dat u geen robot bent.

Ervaringen

"‘Kwam voor taalles, maar geeft nu zelf les’" Lees gehele interview >
"'Ik heb het altijd over haar'" Lees gehele interview >
"“Dementerenden ouderen hebben zoveel levenservaring, dat krijg je gegarandeerd terug!"" Lees gehele interview >
"Netflixen is lekker, maar ik haal meer energie uit een bezoekje aan mevrouw Lemmens" Lees gehele interview >
"Als je zelf ouder en hulpbehoevend wordt, zou je toch ook willen dat er af en toe iemand kan komen helpen" Lees gehele interview >
"Wij hebben goeie gesprekken, de klik was er meteen" Lees gehele interview >

Nieuws

Team

Frank van der Meijden

Frank van der Meijden

Directeur

frank@uvvrotterdam.nl

Femke Schaap

Femke Schaap

Kwaliteitsmedewerker

femke@uvvrotterdam.nl

Isia  Da Luz

Isia Da Luz

Consulent Huisbezoek

isia@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis

Ellen Pannevis

Consulent Instellingen

ellen@uvvrotterdam.nl

Jennifer Juliana

Jennifer Juliana

Consulent Huisbezoek

jennifer@uvvrotterdam.nl

Lara Mejia Meneses

Lara Mejia Meneses

Consulent Boodschappenservice

lara@uvvrotterdam.nl

Melek  Oztoprak

Melek Oztoprak

Consulent Kluscontact

Melek@uvvrotterdam.nl

Lianne van Essel

Lianne van Essel

Consulent DigiMaatje

Lianne@uvvrotterdam.nl

Angelique  Holierhoek

Angelique Holierhoek

Consulent Huisbezoek

angelique@uvvrotterdam.nl

Deborah van Unen

Deborah van Unen

Consulent Rotterdamse Helden

deborah@uvvrotterdam.nl

Marjolein de Jong

Marjolein de Jong

Consulent Rotterdamse Helden

Marjolein@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok

Monique de Kok

Administratief / Secretarieel medewerker

monique@uvvrotterdam.nl

Ayola Martina

Ayola Martina

Telefonist / Administratief medewerker

ayola@uvvrotterdam.nl

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief