Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.
Elke dag verdient een glimlach
Elke dag verdient een glimlach

Meld je nu aan als vrijwilliger!

Aanmelden

Vrijwilliger worden

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Om spam tegen te gaan, dient u te bevestigen dat u geen robot bent.

Ervaringen

"Ik vind het fijn dat ik haar kan helpen, iedereen verdient een gelijke kans" Lees gehele interview >
"Als ik bij mevrouw binnenkom, heeft ze gelijk een glimlach op haar gezicht" Lees gehele interview >
"Ik had niet gedacht dat ik zo betrokken bij de organisatie zou raken" Lees gehele interview >
"We chillen graag samen, dat woord heb ik van hem geleerd" Lees gehele interview >
"Op vrijdagochtend doen we altijd een juichdansje" Lees gehele interview >
"Jij bent een soort rijdende encyclopedie, dat is leuk" Lees gehele interview >

Nieuws

Team

Frank van der Meijden

Frank van der Meijden

Directeur

frank@uvvrotterdam.nl

Kristel Vaarties

Kristel Vaarties

Kwaliteitsmedewerker

kristel@uvvrotterdam.nl

Irene de Kruijf

Irene de Kruijf

Consulent DigiMaatje

irene@uvvrotterdam.nl

Lydia Linger

Lydia Linger

Consulent Huisbezoek

lydia@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis

Ellen Pannevis

Consulent Instellingen

ellen@uvvrotterdam.nl

Ikram Hayoun

Ikram Hayoun

Consulent Kluscontact

ikram@uvvrotterdam.nl

Richantely Burleson

Richantely Burleson

Consulent Huisbezoek

richantely@uvvrotterdam.nl

Milou Seker

Milou Seker

Consulent Huisbezoek

milou@uvvrotterdam.nl

Rosanne Geljon

Rosanne Geljon

Consulent Boodschappenservice

rosanne@uvvrotterdam.nl

Deborah van Unen

Deborah van Unen

Consulent Rotterdamse Helden

deborah@uvvrotterdam.nl

Natasja Borgdorff

Natasja Borgdorff

Consulent Rotterdamse Helden

natasja@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok

Monique de Kok

Administratief / Secretarieel medewerker

monique@uvvrotterdam.nl

Kjell Koopman

Kjell Koopman

Consulent Rotterdamse Helden

kjell@uvvrotterdam.nl

Ayola Martina

Ayola Martina

Telefonist / Administratief medewerker

ayola@uvvrotterdam.nl

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief