Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.
Elke dag verdient een glimlach
Elke dag verdient een glimlach

Meld je nu aan als vrijwilliger!

Aanmelden

Vrijwilliger worden

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Om spam tegen te gaan, dient u te bevestigen dat u geen robot bent.

Ervaringen

"Zo lang als ik kan, ga ik door met vrijwilligerswerk" Lees gehele interview >
"Aha, dus daarom stonden die duofietsen bij de Pleinbioscoop" Lees gehele interview >
"Hé, onze topper is er weer!" Lees gehele interview >
"Krzysztof is docent aan de Erasmus Universiteit én bezoekmaatje van Mevrouw Huisman" Lees gehele interview >
"Joke is nu mijn oma, moeder én vriendin’" Lees gehele interview >
"Je bent de hele week alleen. Als er dan iemand langskomt, wil je alles vertellen." Lees gehele interview >

Nieuws

Team

Frank van der Meijden

Frank van der Meijden

Directeur

frank@uvvrotterdam.nl

Kristel Vaarties

Kristel Vaarties

Kwaliteitsmedewerker

kristel@uvvrotterdam.nl

Irene de Kruijf

Irene de Kruijf

Consulent DigiMaatje

irene@uvvrotterdam.nl

Lydia Linger

Lydia Linger

Consulent Huisbezoek

lydia@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis

Ellen Pannevis

Consulent Instellingen

ellen@uvvrotterdam.nl

Dina Rashid

Dina Rashid

Consulent Kluscontact

dina@uvvrotterdam.nl

Richantely Burleson

Richantely Burleson

Consulent Huisbezoek

richantely@uvvrotterdam.nl

Milou Seker

Milou Seker

Consulent Huisbezoek

milou@uvvrotterdam.nl

Michelle Verhoeven

Michelle Verhoeven

Consulent Boodschappenservice

michelle@uvvrotterdam.nl

Deborah van Unen

Deborah van Unen

Consulent Rotterdamse Helden

deborah@uvvrotterdam.nl

Natasja Borgdorff

Natasja Borgdorff

Consulent Rotterdamse Helden

natasja@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok

Monique de Kok

Administratief / Secretarieel medewerker

monique@uvvrotterdam.nl

Lidy de Lange

Lidy de Lange

Administratief / Secretarieel medewerker

lidy@uvvrotterdam.nl

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief