Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.
Elke dag verdient een glimlach
Elke dag verdient een glimlach

Meld je nu aan als vrijwilliger!

Aanmelden

Vrijwilliger worden

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Om spam tegen te gaan, dient u te bevestigen dat u geen robot bent.

Ervaringen

"Dankzij Alija voel ik me nu veel veiliger als ik op pad ga met mijn rollator" Lees gehele interview >
"Joris is een van de Rotterdamse Helden, door zijn (niet bepaald standaard) bijbaantje" Lees gehele interview >
"We beginnen eerst met een praatje en thee en daarna gaan we aan de slag." Lees gehele interview >
"Cor verdient een dikke tien" Lees gehele interview >
"Door onze gedeelde interesses in muziek en kunst was er meteen een klik" Lees gehele interview >
"DigiMaatje heeft mijn wereld vergroot" Lees gehele interview >

Nieuws

Team

Frank van der Meijden

Frank van der Meijden

Directeur

frank@uvvrotterdam.nl

Kristel Vaarties

Kristel Vaarties

Kwaliteitsmedewerker

kristel@uvvrotterdam.nl

Ikram Hayoun

Ikram Hayoun

Consulent DigiMaatje

ikram@uvvrotterdam.nl

Lydia Linger

Lydia Linger

Consulent Huisbezoek

lydia@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis

Ellen Pannevis

Consulent Instellingen

ellen@uvvrotterdam.nl

Dina Rashid

Dina Rashid

Consulent Kluscontact

dina@uvvrotterdam.nl

Natascha Waalring

Natascha Waalring

Consulent Huisbezoek

natascha@uvvrotterdam.nl

Neeske van Milligen

Neeske van Milligen

Consulent Huisbezoek

neeske@uvvrotterdam.nl

Seyda Kula

Seyda Kula

Consulent Boodschappenservice

seyda@uvvrotterdam.nl

Deborah van Unen

Deborah van Unen

Consulent Rotterdamse Helden

deborah@uvvrotterdam.nl

Natasja Borgdorff

Natasja Borgdorff

Consulent Rotterdamse Helden

natasja@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok

Monique de Kok

Administratief / Secretarieel medewerker

monique@uvvrotterdam.nl

Lidy de Lange

Lidy de Lange

Administratief / Secretarieel medewerker

lidy@uvvrotterdam.nl

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief