Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.
Elke dag verdient een glimlach
Elke dag verdient een glimlach

Meld je nu aan als vrijwilliger!

Aanmelden

Vrijwilliger worden

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Om spam tegen te gaan, dient u te bevestigen dat u geen robot bent.

Ervaringen

"Naast de boodschappen vind ik het ook gezellig dat Irene blijft voor een praatje. Anders ben ik toch maar alleen." Lees gehele interview >
"Ik ben vier dagen per week bezig met mensen met problemen, waardoor ik het fijn vind om één dag in de week iemand echt te helpen" Lees gehele interview >
"Ik ben er echt heel blij mee. Alleen al de gezelligheid, van huis uit heb ik meegekregen dat lachen gezond is." Lees gehele interview >
"Ik hou niet van stilzitten en wilde graag iets nuttigs doen met de tijd die ik ineens over had" Lees gehele interview >
"We hebben dezelfde humor en het lijkt alsof we elkaar al zo lang kennen." Lees gehele interview >
"Ik kreeg laatst van een meneer waar ik boodschappen voor doe, een brief met wat ik voor hem beteken." Lees gehele interview >

Nieuws

Team

Frank van der Meijden

Frank van der Meijden

Directeur

frank@uvvrotterdam.nl

Kristel Vaarties

Kristel Vaarties

Kwaliteitsmedewerker

kristel@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis

Ellen Pannevis

Consulent Instellingen

ellen@uvvrotterdam.nl

Naima Labraimi

Naima Labraimi

Consulent Huishoudmaatje

naima@uvvrotterdam.nl

Cynthia  van Hoeke

Cynthia van Hoeke

Consulent Huisbezoek

cynthia@uvvrotterdam.nl

Neeske van Milligen

Neeske van Milligen

Consulent Huisbezoek

neeske@uvvrotterdam.nl

Eline Lamme

Eline Lamme

Consulent Huisbezoek

eline@uvvrotterdam.nl

Natasja Borgdorff

Natasja Borgdorff

Consulent Boodschappenservice

natasja@uvvrotterdam.nl

Eric Bos

Eric Bos

Consulent Kluscontact

eric@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok

Monique de Kok

Administratief / Secretarieel medewerker

monique@uvvrotterdam.nl

Lidy de Lange

Lidy de Lange

Administratief / Secretarieel medewerker

lidy@uvvrotterdam.nl

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief