Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.
Elke dag verdient een glimlach
Elke dag verdient een glimlach

Meld je nu aan als vrijwilliger!

Aanmelden

Vrijwilliger worden

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Om spam tegen te gaan, dient u te bevestigen dat u geen robot bent.

Ervaringen

"Netflixen is lekker, maar ik haal meer energie uit een bezoekje aan mevrouw Lemmens" Lees gehele interview >
"Als je zelf ouder en hulpbehoevend wordt, zou je toch ook willen dat er af en toe iemand kan komen helpen" Lees gehele interview >
"Wij hebben goeie gesprekken, de klik was er meteen" Lees gehele interview >
"Zolang je iets kiest wat bij je past, werkt vrijwilligerswerk beter dan therapie!" Lees gehele interview >
"Ik wil het leren zodat ik het daarna zelf kan doen" Lees gehele interview >
"Vanaf het eerste moment voelt het als een warm bad. De sfeer is hier eigenlijk altijd goed" Lees gehele interview >

Nieuws

Team

Frank van der Meijden

Frank van der Meijden

Directeur

frank@uvvrotterdam.nl

Femke Schaap

Femke Schaap

Kwaliteitsmedewerker

femke@uvvrotterdam.nl

Irene de Kruijf

Irene de Kruijf

Consulent DigiMaatje

irene@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis

Ellen Pannevis

Consulent Instellingen

ellen@uvvrotterdam.nl

Ikram Hayoun

Ikram Hayoun

Consulent Kluscontact

ikram@uvvrotterdam.nl

Jennifer Juliana

Jennifer Juliana

Consulent Huisbezoek

jennifer@uvvrotterdam.nl

Silviène  Minguel

Silviène Minguel

Consulent Huisbezoek

silviene@uvvrotterdam.nl

Angelique  Ramfulsing

Angelique Ramfulsing

Consulent Huisbezoek

angelique@uvvrotterdam.nl

Lara Mejia Meneses

Lara Mejia Meneses

Consulent Boodschappenservice

lara@uvvrotterdam.nl

Deborah van Unen

Deborah van Unen

Consulent Rotterdamse Helden

deborah@uvvrotterdam.nl

Natasja Borgdorff

Natasja Borgdorff

Consulent Rotterdamse Helden

natasja@uvvrotterdam.nl

Esther  Scheele

Esther Scheele

Consulent Rotterdamse Helden

esther@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok

Monique de Kok

Administratief / Secretarieel medewerker

monique@uvvrotterdam.nl

Ayola Martina

Ayola Martina

Telefonist / Administratief medewerker

ayola@uvvrotterdam.nl

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief