Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.
Elke dag verdient een glimlach
Elke dag verdient een glimlach

Meld je nu aan als vrijwilliger!

Aanmelden

Vrijwilliger worden

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Om spam tegen te gaan, dient u te bevestigen dat u geen robot bent.

Ervaringen

"Met zoiets kleins als het doen van de boodschappen, heb ik al echt het gevoel dat ik haar help" Lees gehele interview >
"Weer of geen weer, het mag de pret niet drukken" Lees gehele interview >
"Laatst was Thi op vakantie, appt hij ineens foto’s! Dat vind ik toch leuk" Lees gehele interview >
"Tuinmaatje is niet alleen gezellig kletsen, ik kan mensen ook echt met iets praktisch helpen" Lees gehele interview >
"Met z’n tweeën zeg je toch vaker: kom op, we gaan wat doen" Lees gehele interview >
"Dit was mijn eerste uitstapje sinds corona en ik heb er zo van genoten" Lees gehele interview >

Nieuws

Team

Frank van der Meijden

Frank van der Meijden

Directeur

frank@uvvrotterdam.nl

Kristel Vaarties

Kristel Vaarties

Kwaliteitsmedewerker

kristel@uvvrotterdam.nl

Irene de Kruijf

Irene de Kruijf

Consulent DigiMaatje

irene@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis

Ellen Pannevis

Consulent Instellingen

ellen@uvvrotterdam.nl

Ikram Hayoun

Ikram Hayoun

Consulent Kluscontact

ikram@uvvrotterdam.nl

Jennifer Juliana

Jennifer Juliana

Consulent Huisbezoek

jennifer@uvvrotterdam.nl

Milou Seker

Milou Seker

Consulent Huisbezoek

milou@uvvrotterdam.nl

Angelique  Ramfulsing

Angelique Ramfulsing

Consulent Huisbezoek

angelique@uvvrotterdam.nl

Rosanne Geljon

Rosanne Geljon

Consulent Boodschappenservice

rosanne@uvvrotterdam.nl

Deborah van Unen

Deborah van Unen

Consulent Rotterdamse Helden

deborah@uvvrotterdam.nl

Natasja Borgdorff

Natasja Borgdorff

Consulent Rotterdamse Helden

natasja@uvvrotterdam.nl

Kjell Koopman

Kjell Koopman

Consulent Rotterdamse Helden

kjell@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok

Monique de Kok

Administratief / Secretarieel medewerker

monique@uvvrotterdam.nl

Ayola Martina

Ayola Martina

Telefonist / Administratief medewerker

ayola@uvvrotterdam.nl

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief