Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.
Elke dag verdient een glimlach
Elke dag verdient een glimlach

Meld je nu aan als vrijwilliger!

Aanmelden

Vrijwilliger worden

Vul onderstaande gegevens in en wij zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.

Om spam tegen te gaan, dient u te bevestigen dat u geen robot bent.

Ervaringen

"Lezen verrijkt mijn leven. Ik gun iedereen die van lezen houdt een vrijwilliger van Bibliotheek aan Huis." Lees gehele interview >
"We beginnen altijd met koffie en kletsen" Lees gehele interview >
"Ik vind het belangrijk dat mensen kunnen blijven lezen als ze dat willen." Lees gehele interview >
"Naast de boodschappen vind ik het ook gezellig dat Irene blijft voor een praatje. Anders ben ik toch maar alleen." Lees gehele interview >
"Ik ben vier dagen per week op kantoor bezig met problemen, waardoor ik het fijn vind om één dag in de week iemand echt te helpen" Lees gehele interview >
"Ik ben er echt heel blij mee. Alleen al de gezelligheid, van huis uit heb ik meegekregen dat lachen gezond is." Lees gehele interview >

Nieuws

Team

Frank van der Meijden

Frank van der Meijden

Directeur

frank@uvvrotterdam.nl

Kristel Vaarties

Kristel Vaarties

Kwaliteitsmedewerker

kristel@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis

Ellen Pannevis

Consulent Instellingen

ellen@uvvrotterdam.nl

Naima Labraimi

Naima Labraimi

Consulent Huishoudmaatje

naima@uvvrotterdam.nl

Cynthia  van Hoeke

Cynthia van Hoeke

Consulent Huisbezoek

cynthia@uvvrotterdam.nl

Neeske van Milligen

Neeske van Milligen

Consulent Huisbezoek

neeske@uvvrotterdam.nl

Eline Lamme

Eline Lamme

Consulent Huisbezoek

eline@uvvrotterdam.nl

Seyda Kula

Seyda Kula

Consulent Boodschappenservice

seyda@uvvrotterdam.nl

Eric Bos

Eric Bos

Consulent Kluscontact

eric@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok

Monique de Kok

Administratief / Secretarieel medewerker

monique@uvvrotterdam.nl

Lidy de Lange

Lidy de Lange

Administratief / Secretarieel medewerker

lidy@uvvrotterdam.nl

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief