Menu

Unie Van Vrijwilligers Rotterdam

Inloggen vrijwilligers UVV

Vul onderstaande gegevens in om in te loggen bij UVV.

Wachtwoord vergeten?
Ben je vrijwilliger bij UVV en heb je nog geen wachtwoord? Registreer je hier.

Over UVV


Unie Van Vrijwilligers Rotterdam (UVV) is een vrijwilligersorganisatie met een lange geschiedenis. Op 9 mei 1945 startte UVV in Rotterdam officieel als Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers, met projecten zoals Tafeltje-Dekje. Hierbij bracht een vrijwilliger op de fiets maaltijden bij mensen thuis.

Met de toename van het aantal mannelijke vrijwilligers, is in 1977 de naam gewijzigd in Unie Van Vrijwilligers Rotterdam.

UVV zet jaarlijks een groot aantal vrijwilligers in bij zorg- en welzijnsinstellingen en bij mensen thuis. UVV zorgt voor het werven, inzetten, begeleiden, trainen en waarderen van deze vrijwilligers.

Werkwijze

Aanmelding

UVV is altijd op zoek naar vrijwilligers. Wil jij ook aan de slag als vrijwilliger? Meld je dan aan! Na je aanmelding volgt een intakegesprek bij UVV, waarin we samen bespreken welk vrijwilligerswerk het beste bij jou past.

Wij bieden:

- Begeleiding en ondersteuning
- Workshops en bijeenkomsten
- Reiskostenvergoeding en verzekering
- Zinvolle en leuke ervaring

Vrijwilligersbeleid 

In het vrijwilligersbeleid staat de werkwijze van UVV. 
> Vrijwilligersbeleid

Privacybeleid

Hieronder staat het privacybeleid van UVV.
> Privacybeleid

Missie

UVV staat voor een Rotterdam waarin we elkaar helpen.

Visie

UVV zet zich in voor een Rotterdam waarin mensen meedoen en elkaar helpen. Onze vrijwilligers zetten zich in voor een sterke en sociale stad.

Goed Geregeld

UVV heeft in 2016 het keurmerk Goed Geregeld in ontvangst mogen nemen. Het NOV-keurmerk Vrijwillige Inzet Goed Geregeld is een landelijk keurmerk dat wordt toegekend aan vrijwilligersorganisaties en maatschappelijke instellingen die met hun vrijwilligersbeleid voldoen aan door NOV gestelde kwaliteitscriteria.

 

Team


Frank van der Meijden
Directeur
frank@uvvrotterdam.nl

Kristel Vaarties
Kwaliteitsmedewerker
kristel@uvvrotterdam.nl

Ikram Hayoun
Consulent DigiMaatje
ikram@uvvrotterdam.nl

Lydia Linger
Consulent Huisbezoek
lydia@uvvrotterdam.nl

Ellen Pannevis
Consulent Instellingen
ellen@uvvrotterdam.nl

Dina Rashid
Consulent Kluscontact
dina@uvvrotterdam.nl

Natascha Waalring
Consulent Huisbezoek
natascha@uvvrotterdam.nl

Neeske van Milligen
Consulent Huisbezoek
neeske@uvvrotterdam.nl

Seyda Kula
Consulent Boodschappenservice
seyda@uvvrotterdam.nl

Deborah van Unen
Consulent Rotterdamse Helden
deborah@uvvrotterdam.nl

Natasja Borgdorff
Consulent Rotterdamse Helden
natasja@uvvrotterdam.nl

Monique de Kok
Administratief / Secretarieel medewerker
monique@uvvrotterdam.nl

Lidy de Lange
Administratief / Secretarieel medewerker
lidy@uvvrotterdam.nl

Bedankt!

Doneren

Elke dag maken vrijwilligers van UVV het verschil. Voor veel mensen zijn zij het lichtpuntje in de week. Met jouw steun kunnen we eenzaamheid in Rotterdam verminderen. Elke vorm van donatie waarderen we daarom enorm.

Doneren kan op verschillende manieren
  • U kunt eenmalig een bedrag overmaken op rekeningnummer
    NL15 ABNA 0480 2734 80 van Unie Van Vrijwilligers Rotterdam.
  • U kunt vaste donateur worden van UVV. Hierbij machtigt u UVV om jaarlijks een vast bedrag van uw rekening af te schrijven. Dit kan al vanaf € 15,- per jaar.
  • U kunt UVV als erfgenaam of legataris noemen in uw testament. Bij een erfstelling zal UVV een door u bepaald percentage van uw nalatenschap erven; bij een legaat kunt u een specifiek bedrag nalaten.
Unie Van Vrijwilligers Rotterdam heeft de ANBI-status (Algemeen Nut Beogende Instelling) en hoeft daarom geen erf- of schenkbelasting te betalen.

Heeft u vragen over het donateurschap? Neemt u dan contact op via info@uvvrotterdam.nl of 010 - 413 08 77.
Doneren

ANBI

UVV heeft de ANBI-status

UVV is een ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling). De ANBI-status is voor organisaties die zich voor minstens 90% inzetten voor het algemeen belang en geen winstoogmerk hebben.

Fiscaal nummer

Het fiscaal nummer van Unie Van Vrijwilligers Rotterdam is 27.68.793

ANBI-gegevens en Jaarverslag

Hier onder kunt u de overige ANBI-gegevens en het Jaarverslag downloaden.

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief